Агроволокно спанбонд білий 30 г/м2 в рулоні 4,2 х100 м"Shadow" (Чехія) 4% укривний матеріал для городу

Код товара: 1804438822
Доступность: На складе
Артикул: 1804438822

  • 2 670 грн.


Краткие характеристики
Тип Агроволокно
Цвет Белый
Все характеристики

КОНКУРЕНТНЫЕ ЦЕНЫ
ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО
БОНУСНАЯ СИСТЕМА

Агроволокно біле 30 г/м2, 3.2 х100 м. "Shadow" (Чехія) представлене на нашому сайті, завдяки своїм високим показникам якості і довговічності, стійко оселився на ринку України і не тільки.

        Досвідчені городники і садівники добре знають, що можна виростити рослину, але також можна її і втратити. Засуха, заморозки, температурні коливання, бур’яни, шкідники тощо — всі ці фактори негативно впливають на розсаду та дорослі рослини.

        Агроволокно за своїм прямим призначенням є укриттям. Його можна використовувати як на відкритому ґрунті, так і для накриття парників. Завдяки своїм властивостям і текстурі агровокно "Shadow" виробництва Чехії забезпечує рослини киснем, вологою і світлом точно в тій кількості, яка буде достатньо для здорового росту рослин. Область використання агроволокна не закінчується парником  і городом. Дуже зручно використовувати агровоколокно для укриття декоративних рослин і кущів до зими. Так само агроволокно використовують для укриття винограду від комах та сонячних опіків, у вигляді захисного мішечка.

         Практичність і міцність агроволокна «Shadow» дозволить вам, тримати його в чистоті, оскільки його можна легко витрусити і випрати навіть в машині автомат. Так що не буде потреби купувати агроволокно на новий сезон. Якісне агроволокно «Shadow» прослужить Вам не один врожайний рік.

         Замовляйте « Агроволоклокано біле 30 г/м2, 4.2 х100 м. "Shadow" (Чехія)» в нашому інтернет-магазині  і вже восени - радійте багатому урожаю!


Характеристики

Тип Агроволокно
Цвет Белый
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!