Агроволокно біле покривне 30 г/м2 у рулоні 2,1 х100 м "Shadow" (Чехія) 4% спанбонд білий для теплиць, грядок

Код товара: 1804388705
Доступность: На складе
Артикул: 1804388705

  • 1 299 грн.


Краткие характеристики
Тип Агроволокно
Цвет Белый
Все характеристики

КОНКУРЕНТНЫЕ ЦЕНЫ
ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО
БОНУСНАЯ СИСТЕМА

Агроволокно біле 30 г/м²,2.1 х100 м. "Shadow" (Чехія) представлена на нашому сайті, завдяки своїм високим показникам якості та довговічності, стійко оселився на ринку України та не тільки.

        Досвідчені городники та садівники прекрасно знають, що можна виростити рослину, але також можна її й загубити. Засуха, заморожування, температурні коливання, бур'яни, шкідники тощо — всі ці чинники негативно впливають на розсаду та дорослі рослини.

        Агроволокно за своїм прямим призначенням є покривним матеріалом. Його можна використовувати як на відкритому ґрунті, так і для накриття. Завдяки своїм властивостям і текстурі агроволокно "Shadow" виробництва Чехії забезпечує рослини киснем, вологою та світлом рівно в тій кількості, якої буде цілком достатньо для здорового росту рослин. Сфера застосування агроволокна не закінчується парцем і городом. Дуже зручно використовувати агроволокно для підготовки декоративних рослин і кущів до зими. Так само агроволокно використовують для укриття квітучого та збезпечного винограду від комах і сонячних опіків, у формі захисного мішка.

         Практичність і міцність агроволокна «Shadow» дасть Вам змогу тримати його в чистоті, оскільки його можна легко витрусити та випрати навіть у машині автомат. Тож не буде потреби купувати агроволокно на новий сезон. Якісне агроволокно «Shadow» слугуватиме Вам не один урожайний рік.

         Замовляйте зараз «Агроволокно біле 30 г/м², 2.1 х100 м. "Shadow" (Чехія)» в нашому інтернет-магазині  і вже восени — радійте багатому урожаю!


Характеристики

Тип Агроволокно
Цвет Белый
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!