Агроволокно біле 50 г/м2 2.1 х 100 м "Shadow" (Чехія) 4% спанбонд укривний

Код товара: 1804440959
Доступность: На складе
Артикул: 1804440959

  • 1 970 грн.


Краткие характеристики
Тип Агроволокно
Цвет Белый
Все характеристики

КОНКУРЕНТНЫЕ ЦЕНЫ
ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО
БОНУСНАЯ СИСТЕМА

Агроволокно біле 50 г/м2, 2.1х100 м. "Shadow" (Чехія) представлене на нашому сайті, завдяки своїм високим показникам якості та довговічності, стійко закріпився на ринку України і не тільки.

Досвідчені городники та садівники прекрасно знають, що можна виростити рослину, але також можна і втратити. Засуха, заморозки, температурні коливання, бур'яни, шкідники і т. д. – всі ці фактори негативно впливають на розсаду і дорослі рослини.

Агроволокно за своїм прямим призначенням є покривним матеріалом. Його можна використовувати як на відкритому ґрунті, так і для накриття. Завдяки своїм властивостям і текстурі агроволокно "Shadow" виробництва Чехії забезпечує рослини киснем, вологою і світлом рівно в тій кількості, якого буде цілком достатньо для здорового росту рослин. Область застосування агроволокна не закінчується парників і городом. Дуже зручно використовувати агроволокно для підготовки декоративних рослин і кущів до зими. Так само агроволокно використовують для укриття квітучого і спеющего винограду від комах і сонячних опіків, у вигляді захисного мішка.

         Практичность и прочность агроволокна «Shadow» позволит Вам, содержать его в чистоте, так как его можно с легкостью просто вытрусить и постирать даже в машине автомат. Так что не будет надобности приобретать агроволокно на новый сезон. Качественное агроволокно «Shadow» прослужит Вам не один урожайный год.

         Заказывайте сейчас «Агроволокно белое 50 г/м², 2.1х100 м. "Shadow" (Чехия)» в нашем интернет-магазине  и уже осенью - радуйтесь богатому урожаю!


Характеристики

Тип Агроволокно
Цвет Белый
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!