Агроволокно біле 23 г/м2 9.5 х 50 м. "Shadow" (Чехія) 4% укривний спанбонд

Код товара: 1804384024
Доступность: На складе
Артикул: 1804384024

  • 2 359 грн.


Краткие характеристики
Тип Агроволокно
Все характеристики

КОНКУРЕНТНЫЕ ЦЕНЫ
ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО
БОНУСНАЯ СИСТЕМА

Агроволокно біле 23 г/м2, 9.5 х50 м. "Shadow" (Чехія) представлене на нашому сайті, завдяки своїм високим показникам якості та довговічності, стійко закріпився на ринку України і не тільки.

Досвідчені городники та садівники прекрасно знають, що можна виростити рослину, але також можна і втратити. Засуха, заморозки, температурні коливання, бур'яни, шкідники і т. д. – всі ці фактори негативно впливають на розсаду і дорослі рослини.

Агроволокно за своїм прямим призначенням є покривним матеріалом. Його можна використовувати як на відкритому ґрунті, так і для накриття. Завдяки своїм властивостям і текстурі агроволокно "Shadow" виробництва Чехії забезпечує рослини киснем, вологою і світлом рівно в тій кількості, якого буде цілком достатньо для здорового росту рослин. Область застосування агроволокна не закінчується парників і городом. Дуже зручно використовувати агроволокно для підготовки декоративних рослин і кущів до зими. Так само агроволокно використовують для укриття квітучого і спеющего винограду від комах і сонячних опіків, у вигляді захисного мішка.

Практичність і міцність агроволокна «Shadow» дозволить Вам, утримувати його в чистоті, так як його можна з легкістю просто витрусити і випрати навіть в машині автомат. Так що не буде потреби купувати агроволокно на новий сезон. Якісне агроволокно «Shadow» прослужить Вам не один урожайний рік.

Замовляйте зараз «Агроволокно біле 23 г/м2, 9.5 х50 м. "Shadow" (Чехія)» у нашому інтернет-магазині і вже восени - радійте багатому врожаю!


Характеристики

Тип Агроволокно
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!